Zasady speed-dates

Zasady speed dating'u są wyjątkowo proste.
Na początku zabawy każdy uczestnik otrzymuje kartę z numerami i imionami uczestników płci przeciwnej. Panie zajmują swoje miejsca, a panowie dosiadają się. Po 5-8 minutach (w zależności od ilości uczestników) organizator daje sygnał panom aby przesiedli się i zmienili partnerki. Panie zostają na swoich miejscach. Randkowanie trwa do momentu aż wszystkie pary będą miały okazję ze sobą porozmawiać.

speed dating photo Jeżeli któraś z osób zrobi na Tobie pozytywne wrażenie, to po zakończeniu rozmowy zaznaczasz to na swojej karcie z listą osób. Po zakończeniu spotkania organizatorzy zbierają wszystkie karty uczestników, sprawdzają je i jeśli dwie osoby wzajemnie się sobie spodobały – następnego dnia otrzymują one maila bądź smsa z imieniem i numerem telefonu drugiej osoby. Na swojej karcie możesz zaznaczyć dowolną ilość osób. Podczas szybkich randek speed dates nie wolno wymieniać między sobą kontaktów, zresztą i tak nie ma na to czasu :) Podczas zabawy nastąpi krótka przerwa w czasie której można będzie pójść do toalety lub zamówić coś w barze.

Organizatorzy zobowiązują się do nie udostępniania danych osobowych uczestników do innych celów niż ujęto to w powyższym opisie.

Speed-dates to wspaniała okazja do poznania mnóstwa nowych ludzi w krótkim czasie. Oczywiście nie ma gwarancji, że już na pierwszym spotkaniu się zakochasz, ale na pewno przeżyjesz coś oryginalnego i świetnie się zabawisz!

Uczestnicy speed dating'u na całym świecie przyznają, że już po jednym spotkaniu ich otwartość na innych ludzi i umiejętności towarzyskie znacznie się poprawiły. To naprawdę działa! Dzięki speed dates poznawanie nowych ludzi staje się o wiele łatwiejsze i to nie tylko w czasie trwania zabawy, ale również w codziennym życiu.

Kiedy więc następnym razem będziesz zastanawiać się co zrobić z kolejnym wolnym wieczorem, poczujesz chęć poznania nowych ludzi lub po prostu – zechcesz spróbować czegoś absolutnie innego i świetnie się zabawić – pomyśl o nas!