Zostało miejsc dla kobiet: 3

Zostało miejsca dla mężczyzn: 0


Kategoria wiekowa: 24-35
Data: 2020-08-26
Godzina: 19:00
Miejsce: Video Speed Dating, czyli randkujesz gdzie chcesz :)

Randkowiczki i Randkowicze,
Obecna sytuacja epidemiologiczna w Polsce, nie pozwala nam organizować klasycznych eventów, czyli spotkania kilkudziesięciu osób w jednym lokalu. Przynajmniej nie w takiej formie jakbyśmy chcieli. Czasy są trudne, więc Speed-Dates.pl, tak jak inne firmy, przenosi swoją działalność do internetu i już teraz zapraszamy Was na nasz wirtualny event, czyli Video Speed Dating :D

Event jest ogólnopolski, działamy szeroko. Chcemy zebrać na jednym evencie miłośników podróży krótkoterminowej z całej Polski. Być możne znajdziesz u nas kogoś, z kim wyjedziesz na pasjonującą podróż :D

Spotkanie będzie bardzo przypominać klasyczne szybkie randki. Kobiety i mężczyźni spotkają się, aby odbyć kilkanaście 5-minutowych randek i być może spotkać miłość swojego życia ;) Jedyna różnica jest taka, że uczestnicy będą randkować ze swojego domu przy użyciu komputera lub smartphone’a. Proste i wygodne :)

Szybkie Randki, doskonała zabawa i pomysł na miły wieczór w dobrym towarzystwie osób, które tak jak Ty uwielbiają podróżować. Podczas naszych spotkań przeżyjesz kilkanaście 5-minutowych speed datingowych spotkań podczas których możesz porozmawiać z bardzo ciekawymi ludźmi. Kto wie może pośród nich znajdziesz miłość swojego życia?

Spotkanie odbędzie się w środę 26-08-2020 o godzinie 19:00.

Po rejestracji otrzymasz od nas maila ze szczegółami eventu i linkiem do naszej platformy online, na której odbędzie się Video Speed Dating :D

Dołącz do nas, weź udział w szybkich randkach i daj sobie szansę na poznanie nowych ludzi, kto wie co się wydarzy :)

  • Panie w przedziale wiekowym 24-33
  • Panów w przedziale wiekowym 26-35

Brak wolnych miejsc? Skontaktuj się z nami (adres e-mail poniżej)! Zapiszemy Cię na listę oczekujących – jeśli pojawi się wolne miejsce, to niezwłocznie Cię o tym poinformujemy.

UWAGA: Jeżeli macie problem z płatnością on-line i/lub chcecie zapłacić „tradycyjnym” przelewem istnieje taka możliwość! W tym celu prosimy o kontakt z koordynatorem ogólnopolskim (mail: lodz.speeddates@gmail.com tel: 782023391). Odpowiemy najpóźniej następnego dnia! :)


UWAGA! Do uczestnictwa w wydarzeniu zalecane jest korzystanie z najnowszej wersji przeglądarek:

Windows: Google Chrome, Mozilla Firefox
iOS (Apple): Safari
Android: Google Chrome, Fire Fox, Opera (Tylko pełne wersje przeglądarek. Na wersjach mini lub Lite nasz event nie będzie działać).