Zostało miejsc dla kobiet: 50

Zostało miejsca dla mężczyzn: 31


Kategoria wiekowa: 20-29
Data: Podamy wkrótce :)
Godzina: Podamy wkrótce :)
Miejsce: Podamy wkrótce :)

Serdecznie zapraszamy na Szybkie Randki w Tychach :)

Niestety w chwili obecnej, przez obecną sytuacje epidemiczną i wprowadzone obostrzenia, nie możemy zorganizować satysfakcjonującego speed datingu w Tychach, dlatego też przenosimy działalność do internetu i zapraszamy Cię na Video Speed Dating. Zapisy znajdziesz po prawej stronie witryny kiedy wejdziesz na stronę https://speed-dates.pl/randki/tychy/

Obecnie nie możemy zorganizować spotkania, ale polecamy zapisać się na listę rezerwową, ponieważ kiedy tylko nadarzy się okazja, żeby zorganizować spotkanie w lokalu, to od razu Cię o tym powiadomimy. Miejmy nadzieje, że już niedługo mieć okazje porandkować w Tychach! Kto wie może to właśnie u nas poznasz tę jedyną lub tego jedynego :)

Zapisz się teraz, a kiedy ustalimy już termin spotkań, to powiadomimy Cię mailowo i smsowo o nim i wtedy będziesz mógł/a zapisać się na konkretne Szybkie Randki w Tychach:)

Po wypełnieniu formularza może pojawić się informacja o dokonaniu płatności, ale nic się nie bój zapisy wstępne są bezpłatne, więc obiecuje, że nie pobierzemy od Ciebie, ani grosza.

Do naszej listy wstępnej możesz także zapisać się mailowo pod adresem ogólnopolskim katowice.speeddates@gmail.com

Dołącz do nas, weź udział w szybkich randkach i daj sobie szansę na poznanie nowych ludzi, kto wie co się wydarzy :)

  • Panie w przedziale wiekowym 20-27
  • Panów w przedziale wiekowym 22-29
  • (brak miejsc? skontaktuj się z koordynatorem i poproś o wpisanie na listę rezerwową)

Do zobaczenia!