Zostało miejsc dla kobiet: 2

Zostało miejsca dla mężczyzn: 0


Kategoria wiekowa: 30-41
Data: 13-12-2020
Godzina: 18:00
Miejsce: Video Speed Dating, czyli randkujesz gdzie chcesz :)

Randkowiczki i Randkowicze,
Obecna sytuacja epidemiologiczna w Polsce, nie pozwala nam organizować klasycznych eventów, czyli spotkania kilkudziesięciu osób w jednym lokalu. Czasy są trudne, więc Speed-Dates.pl, tak jak inne firmy, przenosi swoją działalność do internetu i już teraz zapraszamy Was na nasz wirtualny event, czyli Video Speed Dating :D

Spotkanie będzie bardzo przypominać klasyczne szybkie randki. Kobiety i mężczyźni spotkają się, aby odbyć kilkanaście 5-minutowych randek i być może spotkać miłość swojego życia ;) Jedyna różnica jest taka, że uczestnicy będą randkować ze swojego domu przy użyciu komputera lub smartphone’a. Proste i wygodne :)

Spotkanie odbędzie się w niedzielę 15-11-2020 o godzinie 18:00

Po rejestracji otrzymasz od nas maila ze szczegółami eventu i linkiem do naszej platformy online, na której odbędzie się Video Speed Dating :D

Dołącz do nas, weź udział w szybkich randkach i daj sobie szansę na poznanie nowych ludzi, kto wie co się wydarzy :)

  • Panie w przedziale wiekowym 30-39
  • Panów w przedziale wiekowym 32-41

Brak wolnych miejsc? Skontaktuj się z nami (adres e-mail poniżej)! Zapiszemy Cię na listę oczekujących – jeśli pojawi się wolne miejsce, to niezwłocznie Cię o tym poinformujemy.

UWAGA: Jeżeli macie problem z płatnością on-line i/lub chcecie zapłacić „tradycyjnym” przelewem istnieje taka możliwość! W tym celu prosimy o kontakt z lokalnym koordynatorem (speeddates.rzeszów@gmail.com). Odpowiemy najpóźniej następnego dnia! :)