Oto opinie i historie naszych uczestników nt. speed dating’u:

2906, 2017

Justyna z Łodzi, lat 28

Swoją przygodę zaczęłam od razu od Speed Dancing i uważam to za świetną zabawę. Nie tylko masz czas na rozmowę ale również na wyczucie partnera w tańcu. Chociaż nie mam porównania ze zwykłą formą speed dates to uważam, że był to naprawdę fajnie spędzony czas

2606, 2017

Marcin z Warszawy, lat 28

Bardzo fajna zabawa i super doświadczenie a w dodatku profesjonalna organizacja!

1401, 2017

Paulina z Wrocławia, lat 23

Na spotkanie przyszłam z pesymistyczną myślą, że pewnie i tak nikogo nie poznam, ale może chociaż będzie fajna zabawa. Jednak poznałam kogoś i jesteśmy razem już 8 miesięcy :) Tak więc warto próbować, bo szczęście może przyjść w każdej chwili!

711, 2016

Milena z Lublin, lat 22

Decyzję o pójściu na Speed Dates podjęłam spontanicznie, pomyślałam, że fajnie byłoby zobaczyć jak coś takiego się odbywa, jak to w ogóle wygląda, bo słyszałam o tym już dużo wcześniej. Atmosfera była nieco stresująca, widać było, że uczestnicy się krępują, ale kiedy poznawaliśmy swoje imiona i rozpoczynaliśmy rozmowy nie było już takiego stresu. Było wesoło, z niektórymi rozmawiało się tak dobrze, że 8 minut to było za mało. Poznałam tam nie tylko bardzo miłych i interesujących panów, ale też bardzo fajne dziewczyny z którymi mam kontakt. Speed dates to bardzo fajna zabawa, którą polecam każdemu, nie tylko tym którzy szukają drugiej połówki ;)

611, 2016

Szymon z Lublin, lat 27

Na szybkich randkach byłem pierwszy raz. Bardzo mi się podobało. Na początku uczestnicy byli trochę zestresowani i skryci (pewnie dlatego że większość była tu tak jak ja - pierwszy raz), lecz z każdą minutą wyglądało to coraz lepiej. Dużo dobrego zrobiła w tej kwestii koordynatorka spotkania, która swoją postawą, otwartością oraz elastycznym działaniem w trakcie spotkania pozytywnie oddziaływała na pozostałe osoby. Ludziom z Lublina i okolic, którzy chcą poznać nowe osoby, polecam szybkie randki. Miła atmosfera, sprawna organizacja, fajny lokal, ciekawe osoby - tak w skrócie można streścić speed dates.

110, 2016

Adam z Warszawy, lat 27

Jestem świeżo po spotkaniu i muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczony. Na początku myślałem, że będzie sztywno, ludzie nie będą wiedzieli o czym rozmawiać i będzie pojawiać się niezręczna cisza, ale okazało się, że pojawiły się bardzo kontaktowe osoby. Otrzymałem wyniki i mam kontakt do jednej Pani. Kto wie, może coś z tego będzie :)

110, 2016

Iwona z Łodzi

Szybkie randki to świetny sposób na szybkie zawarcie nowych znajomości. Wierzę, że przy odrobinie szczęścia można poznać tam swoją drugą połowę, dlatego próbuję,przecież czasem wystarczy jedno spojrzenie... ;-) Zdecydowanie polecam wszystkim niezdecydowanym!

2909, 2016

Mateusz z Środa Wlkp., lat 28

Byłem pierwszy raz na takim spotkaniu i potraktowałem to jako przygodę i nowe doświadczenie. Osobiście uważam,że to fajny pomysł i zdecydowanie bardziej odpowiada mi taką formą poznania kogoś niż przez face lub aplikacje randkowe. Aspekt wizualny oraz 6 minutowa rozmowa w 4-oczy w zupełności wystarczy,aby się kimś zainteresować. Jeśli pozytywna opinia będzie odwzajemniona to reszta należy do nas :-) POLECAM p.s. bylem pierwszy raz ale nie ostatni.

2207, 2016

Mariusz z Jaworzna, lat 25

Spotkałem kogoś :) Zaczęliśmy się spotykać po randce w Katowicach. Nie byłem wcześniej na żadnym spotkaniu, to był mój pierwszy raz, w sumie znalazłem się tam całkiem przypadkiem, razem z moim kolegą dostaliśmy wejściówkę od znajomych na urodziny. To chyba była jakaś sugestia. Na randce rozmawialiśmy o jakiś bzdurach nie pamiętam, byłem bardzo zdenerwowany. Pamiętam, że po prostu mi się spodobała. Później spotkaliśmy się pogadać. Zaiskrzyło bardziej, no i jesteśmy razem. Jest fajnie i nie chciałbym nic zmieniać. Dzięki!

2205, 2016

Beata z Łodzi, lat 28

POLECAM WSZYSTKIM! Sama miałam obawy żeby wziąć udział w SD, ale naprawdę świetna zabawa!...

2204, 2016

Natalia z Poznania, lat 22

Byłam pierwszy raz i jestem mega zadowolona, to jest świetna zabawa i na prawdę warto spróbować, czemu nie?...

2403, 2016

Piotr z Poznania (25 lat)

Miałem wiele obaw przed wybraniem się na speed dating i jakiś czas się nad tym zastanawiałem. W końcu zdecydowałem się spróbować. Jeszcze będąc w drodze zastanawiałem się co ja w ogóle wyprawiam...

2801, 2016

Ania i Wojtek (Kraków)

Znajomi zachęcali nas, zeby do Was napisać. Cztery i pol roku temu, 5 czerwca 2011r, poszliśmy na spotkanie organizowane przez Was do Jazz Faust na szewskiej w Krakowie, oboje zaznaczyliśmy swoje imiona, spotkaliśmy sie po miesiącu, po roku zamieszkaliśmy ze sobą...

1209, 2015

Historia Justyny i Jarka (Łódź)

Kiedy czytałam te opinie par poznanych na szybkich randkach nie wierzyłam, że można poznać kogoś na całe życie. Myślałam, że to historie wyssane z palca. A jednak u nas tak właśnie było! Randka 15 luty 2014. Oświadczył mi się dokładnie rok później, a ślub był już 27 czerwca 2015. Jesteśmy naprawdę szczęśliwi, a znajomi są pod wrażeniem, że tak szybko się zdecydowaliśmy. Myśleli, że to wpadka;-)

3108, 2015

Michał, l. 28 (Łódź) opiniuje szybkie randki

Zanim wybrałem się na szybkie randki do Łodzi Kaliskiej w listopadzie ubiegłego roku na najpierw sprawdziłem stronkę organizatorów. Wszystko wręcz polane lukrem: "super atmosfera", "fajni prowadzący", "fajna zabawa". Z tym, że mnie zależało na poznaniu kogoś wartościowego, a nie na zabawie. Za niedługo stuknie trzydziestka, przydaloby sie więcej stabilizacji w zyciu.

808, 2015

Opinia Agnieszki z Krakowa

Oryginalny, ale też przyjemny sposób poznania nowych osób. Bardzo dobra organizacja, mili prowadzący, kameralny lokal - ogólnie ciekawe doświadczenie ten speed dating :-) Warto przyjść i przekonać się samemu! :-)

808, 2015

Historia Magdy z Wrocławia:

5 stycznia minął rok, odkąd wzięłam udział w szybkiej randce, na której poznałam- wiem, zabrzmi to cukierkowo- mężczyznę swojego życia. I wszystko potoczyło się bardzo szybko. Po 3 miesiącach znajomości mieszkaliśmy już razem. Jeżeli wszystko Czytaj więcej

1305, 2015

Gosia ocenia szybkie randki katowice

Spotkanie oceniam bardzo pozytywnie:) Dwie godzinki naprawdę uciekają… w oka mgnieniu, a co po nich zostanie to już tylko i wyłącznie w naszych rękach:) Gorąco polecam :) a i nie bójcie przychodzić w pojedynkę, pojawienie się "stadem" nie jest raczej gwarancją dobrej zabawy nie w tej formie:)

3003, 2015

Opinia Radka z Krakowa

Byłem i dzisiaj pierwszy raz i powiem, że było fajnie. Można było pogadać pośmiać, poznać nowych ludzi i porozmawiać na ciekawe tematy. Niekiedy 7 minut to było stanowczo za mało :) Polecam :)

Wasze imiona:

Adres email:

Napisz swoją historię:

Wyślij nam Wasze zdjęcie: (max. 5MB)

Imię:

Wiek:

Miasto:

Adres e-mail:

Treść opinii:

 

Przyjaźń? Miłość? Wybierz sam

Miłość od pierwszego wejrzenia jak najbardziej jest możliwa. Przekonało się o tym wielu uczestników szybkich randek, które organizowane są w wielu polskich miastach. Szybkie randki w Łodzi często mają swój ciąg dalszy i kończą się na ślubnym kobiercu. Historie par, które właśnie w ten sposób się poznały, można znaleźć na stronie www.speed-dates.pl. Mieszkańcy południowej Polski powinni wybrać się na szybkie randki w Krakowie. Całe spotkanie trwa bowiem zaledwie półtorej godziny, a każda rozmowa od pięciu do siedmiu minut. Również szybkie randki w Warszawie cieszą się dużą popularnością – nawet jeżeli ich uczestnicy nie znajdą tam drugiej połówki, to z pewnością znacznie poszerzą krąg przyjaciół.