BYDGOSZCZ: Najbliższe spotkania dla singli

Speed Dating w Bydgoszczy – szybkie randki dla singli

Stało się! Zaczynamy organizacje Szybkich Randek – Speed Dates w Bydgoszczy! To świetne rozwiązanie dla singli poszukujących dobrego towarzystwa i swojej drugiej połówki. Na organizowanej przez nas imprezie w Bydgoszczy będziesz mieć szansę poznania singli z Twojego miasta. Nie trać czasu – zapisz się na najbliższą szybką randkę w Bydgoszczy!

6-minutowe spotkania dla singli

Pierwszy raz w Bydgoszczy odbędzie się impreza Speed Dates – Szybkie Randki dla singli. Wśród uczestników spotkania znajdą się osoby oczekujące dobrej zabawy i otwarte na poznawanie nowych ludzi. Z każdą osobą spędzisz po 6 minut, a kiedy zadzwoni dzwonek, zmienisz partnera na następną osobę w kolejce. Na sam koniec spotkania zdecydujesz, czy chciałbyś spędzić z kimś więcej czasu na kolejnej randce.

Bydgoszcz to miasto romantyków

Przychodząc na najbliższe spotkanie dla singli Speed Dates zobaczysz, że w Bydgoszczy są duże szanse na poznanie nowych, interesujących osób. Kto wie, może już na pierwszej imprezie spotkasz swoją drugą połówkę. Gwarantujemy, że spotkanie odbędzie się w kameralnym, nastrojowym lokalu. Zapisz się, a wyślemy Ci powiadomienie mailowo i przez sms.