BIELSKO-BIAŁA: Najbliższe spotkania

Speed Dating w Bielsku-Białej :)

Sprawdź również nasze eventy w innych miastach w województwie Śląskim:
ŚLĄSKIE RANDKUJE :)

Więcej wydarzeń z województwa Śląskiego dostępna w linku poniżej:
https://speed-dates.pl/randki/slaskie-randkuje/

Śląskie Randkuje :)
To nasz najnowszy projekt. Chcemy dotrzeć z Szybkimi Randkami do większej ilości miast w tym jakże cudownym województwie :)

Działamy szeroko będziemy randkować od Częstochowy aż po Beskid Śląski :D
W naszej ofercie pojawią się nie tylko Szybkie Randki. Będą również imprezy dla singli, PubQuizy i wiele, wiele innych eventów. Będzie co robić :D

 

Zapraszamy na Speed Dating w Bielsko-Białej! :)
Bielsko-Biała to miasto, w którym nie jest łatwo znaleźć drugą połówkę. Zwłaszcza gdy codziennie zajmuje Cię praca i domowe obowiązki. Dlatego wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i zapraszamy Cię na imprezę dla singli Speed Dates! Sprawdź, kiedy odbędzie się najbliższe wydarzenie w Twoim mieście i nie zapomnij się zapisać. Przypomnienie wyślemy Ci mailowo i smsem.


Na czym polegają szybkie randki?
Speed Dates to seria 5-minutowych spotkań z uczestnikami imprezy. Podczas pięciu minut będziesz mógł porozmawiać o tym, co dla Ciebie najważniejsze i sprawdzić, czy Twój partner lub partnerka ma ochotę na kolejne spotkanie. Biorąc udział w najbliższym wydarzeniu w Bielsko-Białej, będziesz mieć szansę poznania kilkunastu nowych osób. Może pośród nich znajdziesz miłość swojego życia?
Atrakcyjne randki dla singli w Bielsko-Białej
Dla zapracowanych singli szybka randka to idealne rozwiązanie, by w krótkim czasie poznać jak najwięcej osób. Zwłaszcza gdy na co dzień nieśmiałość przeszkadza Ci w nawiązywaniu bliższych kontaktów. Zapisz się na Speed Dates w Bielsko-Białej i otwórz się na nowe przygody.