LUBLIN: Najbliższe spotkania

Speed Dating Lublin

Szybkie randki to spotkania dla singli, którzy nie lubią nudy i wypowiadają wojnę samotności. Wieczory dla singli, które organizujemy w Lublinie to okazja do znakomitej zabawy i doskonały sposób, by poznać kogoś nowego i wyjątkowego. Jeśli masz już dosyć codziennej samotności i braku kogoś bliskiego, chcesz poznać interesujące osoby i zawrzeć wartościowe znajomości – szybkie randki to propozycja właśnie dla Ciebie! Lublin czeka!

Poznajmy się – Lublin

Speed dating to zyskujące na popularności randki dla singli, organizowane przez nasz zespół np. w Lublinie, któremu przyświeca cel – poznajmy się w Lublinie. Lublin to miasto, w którym niełatwo jest znaleźć tę drugą osobę. Zwłaszcza gdy zajmuje Cię praca i inne obowiązki. Dlatego wychodzimy naprzeciw Tobie i zapraszamy Cię na spotkanie dla singli Speed Dates właśnie w Lublinie!

Formuła speed dates (szybkie randki) zakłada takie spotkania, podczas których uczestnicy speed datingu rozmawiają ze sobą przez krótki, z góry ustalony czas, po czym następuje zakończenie rozmowy i jej rozpoczęcie z kolejną osobą. Szybka randka w Lublinie to gwarancja naprawdę dobrej zabawy. Sprawdź, kiedy odbędzie się najbliższe wydarzenie w Twoim mieście – Lublinie i nie zapomnij się zapisać. Przypomnienie wyślemy Ci na skrzynkę email i sms’em.