Szybkie randki to przede wszystkim znakomity sposób na poszerzanie kontaktów towarzyskich. Bo trudno mówić o życiu towarzyskim, jeśli rozmawiamy jedynie z szefem, koleżanką z pracy lub dzwonimy do rodziców. Nic dziwnego, że nie znajdujemy drugiej połówki, bo po prostu nie szukamy.

Trudno przecenić korzyści, jakie płyną z udziału w szybkich randkach. Poznanie kogoś nowego, poszerzenie kręgu znajomych, fajny sposób na spędzenie weekendowego wieczoru. Kilknij w artykuł, aby dowiedzieć się czym naprawdę jest speed dating!

Przychodząc na spotkanie, masz okazję do nawiązania nawet kilkunastu nowych znajomości. Rozmawiasz z osobami, które również szukają swojej drugiej połówki, więc nie ma obaw, że nagle z czeluści piekielnych wyskoczy ich partner i obrzuci Cię potężną dawką łaciny podwórkowej. Kilkuminutowe rozmowy nie są zobowiązujące, a na liście zaznaczasz tylko te osoby, z którymi chętnie spotkałbyś/spotkałabyś się ponownie. Otrzymując numer telefonu masz pewność, że również wpadłeś/wpadłaś w oko drugiej stronie.

Czyż to nie proste? Nic dziwnego, że ten sposób poszerzania grona znajomych przypadł do gustu tak wielu osobom. To właśnie na speed dates, a nie w zamkniętym mieszkaniu, będzie mogła odnaleźć Cię Twoja druga połówka.

Jak przebiega spotkanie? Kobiety siadają przy stolikach, przy których spędzą każdą rozmowę. Panowie przesiadają się na znak organizatora, aby każdy mógł porozmawiać z każdym. Wtedy już wiesz, kto z obecnych zwrócił Twoją uwagę. Oddajesz formularz i czekasz na maila z informacją, czy Twoje zainteresowanie zostało odwzajemnione. Jeśli tak, życzymy udanej randki!