Witam Cię serdecznie potencjalny Randkowiczu :)

 

Skoro odwiedziłeś naszą stroną, to na pewno myślisz o udziału w jednym z naszych         spotkań. Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości, to postaramy się je rozwiać i dać Ci         odpowiedź na pytanie, dlaczego, to właśnie nas powinieneś/powinnaś wybrać?

  • Po pierwsze, jesteśmy najprawdopodobniej najbardziej doświadczoną firmą na rynku. Działamy od 2010 roku i zorganizowaliśmy już prawie 1000 spotkań w największych miastach Polski.
  • Popularność naszego serwisu szybko rośnie. W chwili obecnej większość uczestników (ok. 60-65%) przychodzi do nas z polecenia od swoich znajomych. Miesięcznie stronę odwiedza ok 20 000 osób, z czego ponad połowa to pierwszorazowi odwiedzający.

Taka ilość odwiedzających pozwala nam na częstą organizację spotkań i utrzymanie dużej frekwencji, oraz wyrównanie dysproporcji między kobietami i mężczyznami.

  • W naszej ofercie pojawiają się spotkania tematyczne i ciekawe eventy dla singli. np. Szybkie randki dla osób aktywnych, Speed dating dla podróżników, Speed Dancing, Największe Szybkie Randki w mieście (20-30 par) i wiele innych.
  • Wysyłamy wyniki tego samego dnia, kilka godzin po spotkaniu!
  • Współpracujemy z najlepszymi! Swoim zaufaniem obdarzyły nas takie firmy jak Sympatia.pl, Lejdis Studio, Qpony, Gdański Teatr Szekspirowski, Uber. Naszymi partnerami są także najciekawsze kluby, puby, bary i klubokawiarnie, takie jak Społem Delux w Krakowie, Salvador we Wrocławiu, Klub Kij w Łodzi i wiele innych.
  • W przeciwieństwie do konkurencji nie jesteśmy anonimowi. Sprawdź zakładkę „o nas”
  • Zapisałeś się na spotkanie, a wypadło Ci coś nagłego i nie dasz rady przyjść? Gwarantujemy zwrot wpłaconych pieniędzy, jeśli tylko poinformujesz nas do 24h przed spotkaniem, abyśmy mogli jeszcze znaleźć kogoś na Twoje miejsce.
  • Jeśli to wciąż za mało – przeczytaj pozytywne opinie naszych randkowiczów

 

Teraz już wiesz o nas więcej. A teraz nie czekaj, nie zwlekaj tylko zapisz się na spotkanie w swoim mieście ()