Duże miasto to duże możliwości, ale też anonimowość. Zazwyczaj, nie wiemy, jak nazywają się nasi. Anonimowość szczególnie odczuwają osoby, które przeprowadziły się do tętniącego życiem miasta z małej miejscowości, gdzie wszyscy się znają. To oni najczęściej nie mogą sobie poradzić z byciem incognito. Znasz ten problem?

Samotność w metropolii

Kluczową kwestią, jaką powinieneś sobie uświadomić, jeżeli cierpisz na samotność jest to, że zawsze możesz to zmienić. Nie musisz spędzać samotnie wieczorów, chodzić samemu do kina i jeść obiadów bez jakiegokolwiek towarzystwa. To prawda, że ludzie w mieście są anonimowi, ale nie znaczy to, że każdy z nich musi cierpieć na brak przyjaciół i miłości. To wszystko siedzi w Twojej głowie. Wystarczy, że wyjdziesz na chwilę ze swojej skorupy i spróbujesz kogoś poznać.

Wystarczy tylko 5 minut

Wyobraź sobie: klub pełen ludzi w Twoim wieku, którzy mogą porozmawiać ze sobą tylko przez 5 minut. Każdy ma swój numerek i po spotkaniu zapisuje opinie o osobie, z którą rozmawiał. Pod koniec wyniki są weryfikowane a najbardziej dobrane “pary” otrzymują do siebie dane kontaktowe. Proste, a jakie skuteczne! W takich warunkach nie ma możliwości, byś nie wpadł na kogoś, kto Ci się spodoba lub zainteresuje Cię jako przyjaciel.

Pewnie myślisz, że podczas 5 minut nie da się kogoś poznać. Pamiętaj, że im mniej masz czasu, tym bardziej się otwierasz i zadajesz konkretniejsze pytania. Dzięki temu już po tak krótkim czasie jesteś w stanie powiedzieć cokolwiek o swoim rozmówcy i stwierdzić, czy jest osobą, z którą chcesz spotkać się ponownie.

Daj sobie szansę

Spróbuj szybkich randek i daj sobie szansę na zmianę dotychczasowego, samotnego życia. Spraw, aby było ono pełne radości i bliskości drugiego człowieka. Uwierz, że nie trzeba wiele, by poznać kogoś wartościowego. Wystarczy tylko trochę odwagi i chęć zmiany. Wszystko zależy od Ciebie!