Pierwsza randka to czas, w którym chcesz zaimponować swojej partnerce i pokazać jej, że można z Tobą konie kraść. Jak jednak to zrobić i nie powielać kolejnego szablonowego spotkania w restauracji? W tym tekście podamy Ci kilka kreatywnych pomysłów na pierwsze spotkanie z dziewczyną Twoich marzeń.

Skoczcie ze spadochronem

Coś dla odważnych. Jeżeli chcesz pokazać dziewczynie, że nigdy nie będzie się z Tobą nudzić, a jej życie wypełni się adrenaliną, zorganizuj dla Was skok ze spadochronem. Pamiętaj jednak, że warto wcześniej poinstruować partnerkę, jak bezpiecznie wylądować. Możesz też podnieść temperaturę między Wami i zaproponować wspólny skok. Będziecie wtedy do siebie przytuleni i to Ty zdecydujesz, w którym momencie otworzyć spadochron. Pokażesz jej w ten sposób, że jesteś dobrym przywódcą i umiesz zadbać o jej bezpieczeństwo.

Zabierz ją do Paryża

Coś dla romantycznych. Jesteś bogaty z domu lub dużo zarabiasz? Jeżeli tak, spraw by Wasza pierwsza randka była wyjątkowa. Dobrym pomysłem jest spontaniczny lot do Paryża i lampka wina pod wieżą Eiffla. Gwarantujemy, że takim gestem zdobędziesz serce każdej dziewczyny. Randka w mieście zakochanych pokaże Twojej partnerce, że ma do czynienia z niepoprawnym romantykiem, który zrobi dla niej wszystko.

Popływajcie z delfinami

Coś dla miłośników zwierząt. Pływanie z delfinami jest marzeniem wielu osób. Kto nie chciałby pobawić się w wodzie z tymi sympatycznymi ssakami? Jeżeli wiesz, że Twoja partnerka lubi zwierzęta, zastanów się, czy pływanie z delfinami nie jest dobrym pomysłem na Waszą pierwszą randkę. Do wyboru masz kilka miejsc na całym świecie. Organizując tego typu wyjazd, wykażesz się sprytem, ponieważ zabawa i przytulanie z milusim delfinem z pewnością rozpuści serce dziewczyny. Dzięki temu łatwiej zdobędziesz jej względy.

Idźcie na maraton filmowy

Coś dla natchnionych. Jeżeli wiesz, że Twoja partnerka lubi kino, zabierz ją na nocny maraton filmowy. Nie mogą to być jednak zwykłe filmy. Pokaż jej swoją artystyczną duszę i zorganizuj wypad na maraton mongolskiego kina moralnego niepokoju lub modnych ostatnimi czasy filmów Bergmana. Jeżeli odkryjesz przed nią swoją delikatną naturę, ona odwdzięczy się tym samym i będziecie żyć długo i szczęśliwie. Pamiętaj, że to nie wstyd być wrażliwym. Kobiety to lubią.