Miałem wiele obaw przed wybraniem się na speed dating i jakiś czas się nad tym zastanawiałem.

W końcu zdecydowałem się spróbować. Jeszcze będąc w drodze zastanawiałem się co ja w ogóle wyprawiam. Spotkanie zorganizowane było w przytulnym lokalu. Jedną z moich obaw było to, że zabraknie tematów do rozmów, nastąpi drętwa cisza, człowiek się zatnie i co wtedy ? Wcale tak nie było. Mimo, że rozmawia się z kompletnie nieznanymi osobami, zawsze znajdują się jakieś tematy do rozmów. Sytuacja gdzie nastąpiła cisza miała miejsce może raz i to tylko na kilka sekund.

Obawiałem się również, że trafię na niezbyt ładne lub zdesperowane dziewczyny. Szczerze mówiąc bardzo się pod tym względem zaskoczyłem. Większość dziewczyn była powyżej pod względem urody w porównaniu do przeciętnej dziewczyny na ulicy. Na dodatek ludzie tam obecni byli bardzo różni, o kompletnie różnych zainteresowaniach, osobowościach.

Podsumowując…. Wszyscy Ci, którzy się wahają niech spróbują. 25-30 zł to nie majątek, a takie spotkanie to szansa na poznanie nowych ludzi, a może kogoś na dłużej. Warto spróbować nawet jeśli nie jest się mega towarzyskim, tam jest taka bardziej naturalna atmosfera bo nikt ci sprzed nosa nie ucieknie.

Szczerze polecam, nawet jeśli nie dostaniecie numeru do osób, które was interesowały to możecie znaleźć znajomych na wypady na piwo lub zakupy : D