Coraz mniej słońca, wiecznie padający deszcz i ogólna aura, która sprawia, że ciężko jest zmobilizować się do wyjścia z domu. Tak, tak to właśnie jesień jest znowu z nami! Jak każda pora roku jednak nawet jesienią można znaleźć pozytywy. Najlepiej odkrywać je w towarzystwie ukochanej osoby podczas romantycznej randki. Sprawdź kilka pomysłów na jesienne spotkanie z kimś, kto dużo dla Ciebie znaczy.

Klasycznie – postaw na spacer po parku

Nie ma niczego bardziej romantycznego niż spacer po parku wśród wielokolorowych liści spadających z drzew. Jest  to również dobra okazja do złapania ostatnich promieni słońca. Podczas takiej przechadzki łatwo jest zbliżyć się do partnera lub partnerki pod pozorem zmarznięcia. Wystarczy tylko nieco wyobraźni!

Grzaniec na jesienne wieczory

Długi wieczór w przytulnej knajpce przy akompaniamencie spokojnej i nastrojowej muzyki to dobry pomysł na jesienną randkę. Taki klimat sprzyja rozmowom i zbliża do siebie dwoje zakochanych. Dołącz do tego aromatyczne grzane piwo lub wino, a przepis na idealny wieczór jest w Twoich rękach.  

Przez żołądek do serca

Nie od dzisiaj wiadomo, że gdy za oknem zimno i deszczowo dobrze jest poprawić sobie humor czymś pysznym do jedzenia. Przygotuj kolację dla siebie i swojej partnerki lub partnera a z całą pewnością zaplusujesz. Miły posiłek, w czasie gdy aura nie jest sprzyjająca, naładuje Was pozytywną energią i pozwoli stworzyć niepowtarzalną randkową atmosferę.

Po kolacji film

Gdy będzie już po kolacji, urządźcie sobie filmowy wieczorek. Wybierz Wasze ulubione pozycje lub nowości i przygotuj maraton. Jeżeli jednak bardzo chcecie się ruszyć, dobrym pomysłem na jesienne wieczory jest kino. Pamiętaj jednak, by wybrać film, który będzie podobał się Twojej “randce”.

Po prostu bądź

Wszystkie zebrane tu pomysły są dobre na spędzenie jesiennego wieczoru, ale najważniejsze jest to, żebyście się po prostu spotkali. Spędzajcie ze sobą jak najwięcej czasu, a szybko przekonasz się, że czasami zwykła filiżanka kawy i rozmowa wystarczą, by zbliżyć się do siebie.