Walentynki to szczególnie trudny czas dla niektórych singli. Widok tysiąca czerwonych ozdób, reklamy, które wprost kipią miłością lub po prostu szczęśliwe pary spacerujące po mieście, to wszystko sprawia, że frustracja 14 lutego jest wręcz namacalna. Wiele osób najchętniej wykreśliłoby ten dzień z kalendarza, jednak jest to niemożliwe. Dlatego my prezentujemy porady dla singli, które sprawią, że Walentynki nabiorą innego charakteru.

Zorganizuj imprezę tylko dla singli

Nie masz ochoty spędzać Walentynek w samotności? Znasz parę osób, które znajdują się w takiej samej sytuacji? Jeżeli tak, to po prostu zorganizuj niezapomnianą imprezę tylko dla singli. Ważne jest to, by nie traktować tego spotkania, tylko, jako sposób na znalezienie kogoś dla siebie. Skup się przede wszystkim na dobrej zabawie w gronie znajomych. Pamiętaj też o tym, by zaprosić, jak najwięcej osób. Wtedy na pewno impreza będzie jeszcze bardziej udana.

Wybierz się na szybką randkę

Dzień św. Walentego, to może być dobry czas na nową znajomość. Jeżeli masz dosyć randek w ciemno, które organizują ci znajomi, to wybierz się na szybką randkę. Dzięki temu rozwiązaniu możesz w ciągu paru minut poznać fajnego faceta lub dziewczynę i tylko od ciebie zależy, to czy chcesz kontynuować tę znajomość. Warto podejść do tego na luzie, dzięki temu wyjście okaże się świetną zabawą, wystarczy odrobina odwagi.

Skorzystaj z nowoczesnych aplikacji

To kolejna opcja dla osób, które Walentynki chcą uczcić nową znajomością. Wystarczy zainstalować specjalną aplikację. Większość z nich polega na wyszukiwaniu w pobliżu osób zainteresowanych znalezieniem randką. W tym przypadku też najlepiej, jeżeli podejdziesz do tego z otwartością.

A co w przypadku osób świeżo po rozstaniu?

Wiadomo, że Walentynki są najtrudniejszym doświadczeniem dla osób, które całkiem niedawno rozstały się z kimś i nie są gotowe na nowe związki. Wtedy warto potraktować ten jeden dzień, jako terapię, która oczyści nas ze smutków, ale też pozwoli cieszyć się miłym wieczorem w towarzystwie najbliższych osób.

Wieczór w domu z najbliższymi

Jeżeli nie macie ochoty na towarzystwo nieznajomych, to wystarczy zaprosić przyjaciółki lub przyjaciół i zorganizować wspólny wieczór. Macie do dyspozycji wiele różnych rzeczy, możecie na przykład pograć w pokera lub jakąś inną grę karcianą, ale również posiedzieć w dresie przed telewizorem i pooglądać ciekawy film. W końcu nie ma lepszej terapii od towarzystwa bliskich osób, bo to one najlepiej będą wiedziały, czego nam trzeba.