DĄBROWA GÓRNICZA: Najbliższe spotkania

Speed Dating w Dąbrowie Górniczej :)
Sprawdź również nasze eventy w innych miastach: BIELSKU-BIAŁEJ, GLIWICE, KATOWICE, RYBNIK, SOSNOWIEC, TYCHY

Zapraszamy na Speed Dating w Dąbrowie Górniczej! :)
Dąbrowa Górnicza to miasto, w którym nie jest łatwo znaleźć drugą połówkę. Zwłaszcza gdy codziennie zajmuje Cię praca i domowe obowiązki. Dlatego wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i zapraszamy Cię na imprezę dla singli Speed Dates! Sprawdź, kiedy odbędzie się najbliższe wydarzenie w Twoim mieście i nie zapomnij się zapisać. Przypomnienie wyślemy Ci mailowo i smsem.


Na czym polegają szybkie randki?
Speed Dates to seria 5-minutowych spotkań z uczestnikami imprezy. Podczas pięciu minut będziesz mógł porozmawiać o tym, co dla Ciebie najważniejsze i sprawdzić, czy Twój partner lub partnerka ma ochotę na kolejne spotkanie. Biorąc udział w najbliższym wydarzeniu w Dąbrowie Górniczej, będziesz mieć szansę poznania kilkunastu nowych osób. Może pośród nich znajdziesz miłość swojego życia?
Atrakcyjne randki dla singli w Dąbrowie Górniczej.
Dla zapracowanych singli szybka randka to idealne rozwiązanie, by w krótkim czasie poznać jak najwięcej osób. Zwłaszcza gdy na co dzień nieśmiałość przeszkadza Ci w nawiązywaniu bliższych kontaktów. Zapisz się na Speed Dates w Dąbrowie Górniczej i otwórz się na nowe przygody.