LONDYN: Najbliższe spotkania

Speed dating – dobra zabawa i randka w Londynie

Zapraszamy na Speed Dating w Londynie :)
Jak dotąd na terenie Polski poznaliśmy ze sobą kilkadziesiąt tysięcy ludzi organizując ponad 1600 randek. Popularny Speed Dating albo inaczej… Szybkie Randki, są teraz już dostępne w stolicy Wielkiej Brytanii. Jest to doskonała szansa dla Ciebie, nie tylko na to, żeby świetnie spędzić czas i oderwać się od codziennych obowiązków, ale przede wszystkim na spotkanie swojej drugiej polówki w wielokultorowym mieście, w którym żyje około dwieście tysięcy Polaków.


Na czym polegają szybkie randki?
Speed Dates to seria 5-minutowych spotkań z uczestnikami imprezy. Podczas pięciu minut będziesz mógł porozmawiać o tym, co dla Ciebie najważniejsze i sprawdzić, czy Twój partner lub partnerka ma ochotę na kolejne spotkanie. Biorąc udział w najbliższym wydarzeniu w Londynie, będziesz mieć szansę poznania kilkunastu nowych osób. Może pośród nich znajdziesz miłość swojego życia?
Atrakcyjne randki dla singli w Londynie
Dla zapracowanych singli szybka randka to idealne rozwiązanie, by w krótkim czasie poznać jak najwięcej osób. Zwłaszcza gdy na co dzień nieśmiałość przeszkadza Ci w nawiązywaniu bliższych kontaktów. Zapisz się na Speed Dates w Londynie i otwórz się na nowe przygody.