WŁOCŁAWEK: Najbliższe spotkania

Speed Dating we Włocławku – szybkie randki dla singli

Stało się! Zaczynamy organizacje Szybkich Randek – Speed Dates we Włocławku! To świetne rozwiązanie dla singli poszukujących dobrego towarzystwa i swojej drugiej połówki. Na organizowanej przez nas imprezie we Włocławku będziesz mieć szansę poznania singli z Twojego miasta. Nie trać czasu – zapisz się na najbliższą szybką randkę we Włocławku!

5-minutowe spotkania dla singli

Pierwszy raz we Włocławku odbędzie się impreza Speed Dates – Szybkie Randki dla singli. Wśród uczestników spotkania znajdą się osoby oczekujące dobrej zabawy i otwarte na poznawanie nowych ludzi. Z każdą osobą spędzisz po 6 minut, a kiedy zadzwoni dzwonek, zmienisz partnera na następną osobę w kolejce. Na sam koniec spotkania zdecydujesz, czy chciałbyś spędzić z kimś więcej czasu na kolejnej randce.

Włocławek to miasto romantyków

Przychodząc na najbliższe spotkanie dla singli Speed Dates zobaczysz, że we Włocławku są duże szanse na poznanie nowych, interesujących osób. Kto wie, może już na pierwszej imprezie spotkasz swoją drugą połówkę. Gwarantujemy, że spotkanie odbędzie się w kameralnym, nastrojowym lokalu. Zapisz się, a wyślemy Ci powiadomienie mailowo i przez sms.