ogłoszenia matrymonialne

Jeżeli jesteś samotna a Twoim marzeniem jest znalezienie mężczyzny, z którym stworzysz stabilny związek, to ogłoszenia matrymonialne w telegazecie i prasie są chyba najgorszym pomysłem, na jaki możesz wpaść. Zastanawiasz się dlaczego? Czytaj dalej.

Ogłoszenia matrymonialne = ryzyko

Z ogłoszeniami matrymonialnymi jest jeden problem – nigdy nie wiesz, z kim masz do czynienia. Każdy może podać swój numer i nabierać samotne, żądne miłości kobiety na czułe SMS-y. Zastanów się również, kto w dobie Internetu używa telegazety i szuka w niej swojej drugiej połówki? Nie chcemy oczywiście powiedzieć, że każdy, kto korzysta z ogłoszeń matrymonialnych nie jest godny zaufania i należy się go obawiać, ale po co ryzykować zawód miłosny, skoro można skorzystać z o wiele bardziej wiarygodnych możliwości.

Postaw na prawdziwe spotkania

Internet jest dobry, ale podobnie jak w przypadku telegazety i ogłoszeń matrymonialnych, może prowadzić do nieporozumień oraz zawodu. Dlatego właśnie najlepszą metodą na poznanie kogoś wartościowego jest skorzystanie np. z szybkich randek. Są to spotkania polegające na rozmawianiu z innymi osobami tylko przez 5 minut. Każda osoba ma swój numerek, byś mogła zapamiętać, z kim rozmawiało Ci się najlepiej, a kto nie do końca Ci przypasował. Jeżeli Twoja sympatia zostanie odwzajemniona, organizatorzy dadzą Ci dane kontaktowe do osoby, którą chcesz lepiej poznać.

Bądź otwarta

Niezależnie od tego, czy wybierzesz portal randkowy, szybkie randki czy inną metodę na poznanie kogoś ciekawego pamiętaj, że zawsze musisz być pozytywnie nastawiona i otwarta na nowe znajomości. Tylko w ten sposób przyciągniesz do siebie kogoś, z kim będziesz mogła stworzyć udaną relację.