jak sie ubrac na randke

Emocje, jakie towarzyszą pierwszej randce, są nie do opisania. Drżące ręce i motyle w brzuchu to tylko niektóre z oznak tego, że jesteśmy podekscytowani. Już na kilka dni przed wielkim wyjściem rozmyślamy – jak się ubrać na pierwszą randkę? Jak dobrać stylizację, aby wypaść jak najlepiej? Jeśli i Ty szukasz najlepszych rozwiązań, skorzystaj z praktycznych porad by wyglądać i czuć się zjawiskowo!

Dobierz stylizację do miejsca spotkania

To, jaki strój wybierzesz na pierwszą randkę, w dużej mierze zależy od tego, gdzie planujecie ją spędzić. Koniecznie poznaj wcześniej miejsce spotkania tak, by nie pojawić się w zupełnie niewłaściwym stroju. Przykładowo, idąc na szybką randkę w stylu speed dates, strzałem w dziesiątkę będzie casualowa, lecz atrakcyjna i podkreślająca Twoje atuty stylizacja. Co innego, jeżeli na miejsce pierwszej randki wybraliście górskie szlaki. Szpilki, elegancka koszula czy spodnie z kantem nie będą wtedy dobrym pomysłem. Liczy się także fakt, aby dana stylizacja zwyczajnie pasowała do Ciebie. Nie ma bowiem nic gorszego niż więzienie się w niedopasowanym looku!

Pamiętaj też, że podczas pierwszej randki masz być po prostu sobą. Nie ubieraj więc na siłę garnituru i krawatu, jeśli Twoi znajomi ostatni raz widzieli Cię w nim na maturze i doskonale wiedzą, że to zupełnie nie Twoje klimaty. Postaw na stylizację dopasowaną do miejsca randki i jednocześnie chociaż trochę w Twoim stylu.

Pamiętaj, że liczy się schludny wygląd

Bez względu na to, gdzie wybieracie się na pierwszą randkę i jaki ona będzie mieć charakter, Twoja stylizacja musi być schludna. Ubranie bowiem w dzisiejszych czasach to nasza najlepsza wizytówka. Pierwsza randka to spotkanie dwojga ludzi, którzy zazwyczaj mało, albo w ogóle nic o sobie nie wiedzą. Zadbaj więc, aby Twoja stylizacja pomogła Ci w nawiązaniu serdecznej rozmowy i ciekawej znajomości. Na co warto zwrócić uwagę? Koniecznie dokładnie wyprasuj ubranie i zadbaj o to, by było zwyczajnie czyste. Nie ubieraj wczorajszego podkoszulka ani wymiętego swetra. Postaw na zadbany, schludny i ułatwiający Ci nawiązanie nowych znajomości look!

Jak Cię widzą, tak Cię piszą? Zrób pierwsze wrażenie!

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że ubranie to nasza wizytówka. Ponadto to właśnie nasz wygląd bardzo często decyduje o tym, jakie pierwsze wrażenie wywołamy na drugiej osobie. Idąc na pierwszą randkę, bez wątpienia chcemy wypaść jak najlepiej, niezależnie od tego, jak potoczą się dalsze losy osób sobą zainteresowanych. Zadbaj więc, by Twoja stylizacja była dopasowana do charakteru spotkania, schludna i dopracowana oraz ułatwiająca pozytywne, pierwsze wrażenie. To niezmiernie ważne, ponieważ pierwsze wrażenie możesz wywołać tylko raz! Podkreśl swoje atuty, a jeśli masz zaufanego przyjaciela bądź przyjaciółkę, koniecznie przedyskutuj z nią ostateczny wybór.

Nie stresuj się pierwszą randką. Niech to będzie spotkanie pełne miłej i przyjemnej atmosfery, które na zawsze pozytywnie utkwi Wam w pamięci i kto wie, może będzie początkiem tej jedynej, największej miłości na całe życie?