Halloween to nie jest święto, które kojarzy się z miłością i poznawaniem nowych ludzi. Wręcz przeciwnie. Nie zawsze jednak “święto duchów” musi być straszne i pozbawione jakiegokolwiek romantycznego klimatu. Z tego tekstu dowiesz się, jak można spędzić randkę w Halloween tak, by każda strona była zadowolona.

Przebierzcie się!

To idealny pomysł na rozładowanie atmosfery. Umów się ze swoją partnerką lub partnerem, że Wasza randka będzie przebierana. Niech każde z Was przygotuje oryginalny strój kojarzący mu się w Halloween. Jeżeli to Wasze pierwsze spotkanie to nie tylko szybko przełamiecie lody, ale być może zachwycicie swoją drugą połówkę kreatywnością.

Ugotujcie coś razem

Halloween to idealny dzień na gotowanie. W tym czasie w sklepach zaczynają pojawiać się dynie, z których można przygotować wiele pysznych dań. Wspólne Halloweenowe gotowanie może znacznie Was zbliżyć i stworzyć romantyczny nastrój, który sprzyja wszelkiego rodzaju czułościom.

Idźcie do kina

Tego dnia, w każdym kinie można znaleźć specjalne pokazy horrorów. Wybierzcie jeden z takich pokazów i obejrzyjcie w ten wyjątkowy dzień film, który zjeży Wam włosy na głowie. Horror jest dobrym pretekstem do złapania partnera za rękę podczas strasznej sceny. To pomoże skrócić dystans między Wami. Szczególnie polecamy horrory hiszpańskich twórców. Ich niepowtarzalny klimat potrafi wgnieść w siedzenie.

Nie przesadzajcie

Halloween jest super do momentu, gdy obie strony zdają sobie sprawę, że to tylko zabawa. Staraj się nie przesadzić z mrocznym nastrojem tak, by Twoja druga połówka nie umarła ze strachu! Pamiętaj, że randka to pretekst do poznania kogoś nowego oraz zbliżenia się do siebie. Trzymaj się więc konwencji, ale staraj się nie przekraczać pewnych granic, szczególnie gdy wiesz, że Twoja partnerka lub partner tego nie lubią.