Zostało miejsc dla kobiet: 17

Zostało miejsca dla mężczyzn: 39


Kategoria wiekowa:
Data: Podamy wkrótce :)
Godzina: Podamy wkrótce :)
Miejsce: Podamy wkrótce :)

Randkowiczki i Randkowicze,
Obecna sytuacja epidemiologiczna w Polsce, nie pozwala nam organizować klasycznych eventów, czyli spotkania kilkudziesięciu osób w jednym lokalu. Czasy są trudne, więc Speed-Dates.pl, tak jak inne firmy, przenosi swoją działalność do internetu i już w maju będziemy mogli zaprosić Was na nasz wirtualny event, czyli Video Speed Dating :D
Spotkanie będzie bardzo przypominać klasyczne szybkie randki. Kobiety i mężczyźni spotkają się, aby odbyć kilkanaście 5-minutowych randek i być może spotkać miłość swojego życia ;) Jedyna różnica jest taka, że uczestnicy będą randkować ze swojego domu przy użyciu komputera lub smartphone’a. Proste i wygodne :)

Uruchomiamy  zapisy wstępne :) Zapisz się teraz, a kiedy ustalimy konkretny termin spotkania, to powiadomimy Cię o nim mailowo lub smsowo i wtedy będziesz mógł/a zapisać się na Szybkie Randki Online we Wrocławiu :)

Po wypełnieniu formularza może pojawić się informacja o dokonaniu płatności, ale nic się nie bój zapisy wstępne są bezpłatne, więc obiecuje, że nie pobierzemy od Ciebie, ani grosza.

Do naszej listy wstępnej możesz także zapisać się mailowo pod adresem ogólnopolskim wroclaw.speeddates@gmail.com

Dołącz do nas, weź udział w szybkich randkach i daj sobie szansę na poznanie nowych ludzi, kto wie co się wydarzy :)

  • Panie w przedziale wiekowym 41-52
  • Panów w przedziale wiekowym 43-54
  • (brak miejsc? skontaktuj się z koordynatorem i poproś o wpisanie na listę rezerwową)

Do zobaczenia!