Zapraszamy na Speed Dating w Jeleniej Górze!!!

Nie tylko okolicznych mieszkańców i turystów, ale osoby z Legnicy, Wałbrzycha, Zgorzelca, Lubania, Kamiennej Góry, Złotoryi i wielu innych…Po co jechać do zakorkowanego Wrocławia, skoro miłość jest o wieje bliżej…
W codziennym zgiełku niełatwo znaleźć drugą połówkę. Zwłaszcza gdy część dnia zajmuje Cię praca i domowe obowiązki. Dlatego wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i zapraszamy Cię na imprezę dla singli.

Na czym polegają szybkie randki?
Speed Dates to seria 5-minutowych spotkań z uczestnikami imprezy. Podczas pięciu minut będziesz mógł porozmawiać o tym, co dla Ciebie najważniejsze i sprawdzić, czy Twój partner lub partnerka ma ochotę na kolejne spotkanie. Biorąc udział w najbliższym wydarzeniu w Jeleniej Górze, będziesz mieć szansę poznania kilkunastu nowych osób. Może pośród nich znajdziesz miłość swojego życia?
Zapisz się na Speed Dates w Jeleniej Górze i otwórz się na nowe przygody!!!
Każdy uczestnik w cenie biletu otrzymuje darmową wejściówkę na imprezę organizowaną przez SkyLab, zaraz po naszych Szybkich Randkach :-)
Speed Dates odbędą się: 22-11-2019 r. o godz. 18:00 w SkyLab (ul. 1 Maja 77) – Jelenia Góra
Gorąco zapraszamy:
  • PANIE w przedziale wiekowym: 31-41
  • PANOWIE w przedziale wiekowym: 33-43
  • brak miejsc? – skontaktuj się z koordynatorem i poproś o wpisanie na listę rezerwową

Do zobaczenia!

Kto pierwszy ten lepszy! Do 20 listopada 2019 r. wejściówka na spotkanie o 5 PLN taniej. Po tym terminie cena wynosić będzie 35 PLN.